aktualności

Zapraszamy na sesje indywidualne prowadzone przez Ewę Biel w Warszawie. 

Termin: 22 - 24.03.2019 (piątek - niedziela).

 

Uzdrawianie przeszłości  

 

W trakcie sesji  uwalniamy głęboko zablokowane emocje – ślady traum i dziedziczonych wzorców. Osoba biorąca udział w sesji jest  aktywnym uczestnikiem procesu rozpoznawania i uwalniania schematów i wzorców, z którymi jest utożsamiona i które odczuwa jako ograniczenie, cierpienie, czy bezradność. Do uczestniczenia w sesji nie jest konieczna znajomość historii wcześniejszych pokoleń. Nie istotna jest opowieść, a momenty, w których powstało „zablokowanie”, a te  podczas sesji pojawiają się samoistnie. 

 

W trakcie sesji  zajmujemy się:

 

dziedziczone wzorce rodowe

traumy z dzieciństwa 

ograniczające przekonania

relacje z członkami rodziny i partnerami

emocje: lęk, gniew, żal

a także wszystko co wynika z potrzeby chwili.

 

Wgląd w siebie

 

Tematem sesji jest  osadzenie w chwili obecnej, doświadczanie tu i teraz, wgląd w siebie poza wszelkimi ograniczeniami w przestrzeni Ciszy, badanie Kim jestem?

 

Często obydwie sesje są łączone. W przestrzeni energii czas nie istnieje. Wszystko dzieje się w tu i teraz. Ból z przeszłości odczuwany jest teraz. Uzdrowienie przeszłości  dzieje się w teraz. Obecność w teraz jest niezbędna do doświadczenia życia bez uwarunkowań i ograniczeń. 

 

Sesje odbywają się bez żadnego schematu. Najważniejsza jest osoba, biorąca udział w sesji i jej potrzeby. Czasem potrzebne jest uzdrowienie przeszłości, czasem rozmowa,  czasem cisza i kontakt ze sobą,  a czasem uzdrawiający oddech. 

 

Informacje i zapisy: ewabiel@interia.pl

tel. 506 149 996