spotkania i warsztaty

sesje, spotkania i warsztaty

                     Uzdrawianie ciszą, sercem i ruchem  

 

 

Życie większości z nas uwarunkowane jest wzorcami i przekonaniami, które przejęliśmy od innych osób: rodziców, bliskich, wcześniejszych pokoleń, społeczeństwa, religii. To powoduje, że utożsamiamy się z ciałem, myślami i emocjami, nie dostrzegając , że jesteśmy  nieograniczonym Istnieniem.

Traumatyczne doświadczenia, także  z dzieciństwa, mogą pozostawić w podświadomości ślad energetyczny, który daje o sobie znać w różnych momentach życia. Także doświadczenia przodków mogą zapisać się w polu informacyjnym, jako silna, odczuwana przez nas emocja czy sposób reagowania.  Wszystkie te czynniki, często powodują, że żyjemy w poczuciu krzywdy, winy czy zagrożenia. Te odczuwane stany potrafią całkowicie zdominować nasze rozumienie, postrzeganie i sprawić, że poruszamy się  w iluzjach stworzonych przez umysł, mocno identyfikując się z myślami. Żyjemy w oddaleniu od siebie, a nasza spontaniczność i autentyczność jest  stłumiona.

 

Co zostaje, gdy kieruję  uwagę poza myśli i emocje? Co dzieje się we mnie, gdy kieruję się sercem , a nie umysłem? 

 

W trakcie dwóch dni  przejdziemy proces uwalniania od utożsamień, wzorców, przekonań  i zmianę  postrzegania  siebie i świata.

 

Uzdrowienie  ciszą, sercem i ruchem – to powrót do naszego naturalnego stanu – Obecności, ciszy, wolności. Stanu, w którym jesteśmy otwarci na wszystko, co w nas się zdarza i nie identyfikujemy się z tym, co w nas się pojawia. To także uświadomienie sobie: kim jestem i otwarcie na rzeczywistość, w której nic nas nie ogranicza, nic nie blokuje. 

 

Zajęcia obejmują:

 

- medytacja Ciszy, świadomy oddech, doświadczanie siebie, bycie obecnym. 

 

- transformacja głębokich emocji energią serca – ( traumy, wzorce rodowe, przekonania).

 

- system ćwiczeń (ruch + medytacja), podczas których energia serca i ruch uwalniają  bezstresowo ślady  bolesnych zdarzeń z przeszłości i kierują uwagę z umysłu na przestrzeń serca i całość Istnienia. Odpowiednio dobrane ćwiczenia odblokowują przepływ energii w ciele. System ćwiczeń  powstał w oparciu o wieloletnią praktykę uwalniania zablokowanych emocji przy pomocy energii serca, a także praktykowanie różnych form ruchu.  Ćwiczenia inspirowane są Magicznymi Krokami Carlosa Castanedy, Medytacją serca w ruchu, ćwiczeniami Qigongu. 

 

Informacje: Ewa Biel tel.506 149 996, ewabiel@interia.pl

 

„W rzeczywistości nic nie mogę Ci dać, niczego nauczyć, bo wszystko w sobie zawierasz. Jesteś doskonały i kompletny, taki jaki jesteś. Zdarza się jednak, że utożsamiasz się z myślami i wierzysz, że coś Cię ogranicza. Mogę  Ci wówczas towarzyszyć, gdy rozpoznajesz iluzje umysłu, z którymi się utożsamiasz,  rozstajesz się z nimi i doświadczasz swojej rzeczywistej natury. Odpowiadam na zawołania Życia. Jeżeli mogę być w czymś pomocna – Jestem.”  Ewa Biel 

                      Cud obecności  - spotkanie w Ciszy

 

Co zostaje,  gdy znikają myśli i iluzje tworzone przez umysł. Co zostaje, gdy spadają maski odgrywanych przez nas ról.

Kim jestem poza wszelkimi nazwami, pojęciami i przekonaniami. Co spotkam  poza  światem dualizmu?

 

Zapraszamy  do Ośrodka Naturoterapii Istnienie w Ruszajnach, na spotkanie, podczas którego  zostawiamy myśli i przekonania,  wszelkie prawdy i  idee. Docieramy do Źródła Ciszy -  pierwotnego stanu istnienia. To czas Ciszy i wglądu w siebie.

 

Sobotnie spotkanie to 6 godzin: medytacji Ciszy, doświadczanie siebie,  świadomej obecności. Medytacje połączone są z obecnością w ruchu – zajęciami w ruchu, podczas których   otwieramy się na całość istnienia.

 

Informacje i zapisy: Ewa Biel

tel:506 149 996, ewabiel@interia.pl

 

Najbliższe spotkanie - patrz: aktualności

                              Uzdrawianie przeszłości  

 

W trakcie sesji  uwalniamy głęboko zablokowane emocje – ślady traum i dziedziczonych wzorców. Osoba biorąca udział w sesji jest  aktywnym uczestnikiem procesu rozpoznawania i uwalniania schematów i wzorców, z którymi jest utożsamiona i które odczuwa jako ograniczenie, cierpienie, czy bezradność. Do uczestniczenia w sesji nie jest konieczna znajomość historii wcześniejszych pokoleń. Nie istotna jest opowieść, a momenty, w których powstało „zablokowanie”, a te  podczas sesji pojawiają się samoistnie. 

 

W trakcie sesji  zajmujemy się:

 

dziedziczone wzorce rodowe

traumy z dzieciństwa 

ograniczające przekonania

relacje z członkami rodziny i partnerami

emocje: lęk, gniew, żal

a także wszystko co wynika z potrzeby chwili.

 

 

Informacje i zapisy:

Ewa Biel

tel. 506 14 99 96

ewabiel@interia.pl                  

Tematem sesji jest  osadzenie w chwili obecnej i wgląd w siebie. Zostawiamy wszelkie utożsamienia

 i identyfikacje i rozpoznajemy: kim jestem?

 

 

Jeżeli istnieje potrzeba obydwie sesje: Uzdrawianie przeszłości i To, co jest teraz  są łączone. W przestrzeni energii czas nie istnieje. Wszystko dzieje się w tu i teraz. Ból z przeszłości odczuwany jest teraz. Uzdrowienie przeszłości  dzieje się w teraz. Obecność w teraz jest niezbędna do doświadczenia życia bez uwarunkowań i ograniczeń. 

 

Sesje odbywają się bez żadnego schematu. Najważniejsza jest osoba, biorąca udział w sesji i jej potrzeby. Czasem potrzebne jest uzdrowienie przeszłości, czasem rozmowa,  czasem cisza i kontakt ze sobą,  a czasem uzdrawiający oddech. 

 

 

Informacje i zapisy: 506 14 99 96 

ewabiel@interia.pl 

                     To co jest teraz

sesje indywidualne:

warsztat:

spotkania: