sesje indywidualne:

 

Konstelacje rodzinne   

 

Konstelacje rodzinne to metoda umożliwiająca przyjrzenie się rodzinnym układom, które zwykliśmy obarczać za nasze niepowodzenia życiowe. Pozwala na neutralizację wielu błędnych przekonań i „uzdrawianie” relacji międzyludzkich. Metoda wywodzi się ze szkoły Hellingera, jednak różni się w sposób zasadniczy od ustawień hellingerowskich. W konstelacjach rodzinnych nie ma dramatycznego widowiska. Uwaga jest skupiona na kliencie i problemie, z którym się zgłosił.

Od dłuższego czasu metodę konstelacji rodzinnych, stosuję w sesjach indywidualnych. tzn bez udziału osób, identyfikujących członków rodziny. Dzięki temu klient „ogląda” i rozpatruje swój problem w bardziej intymnych warunkach. Staje się bardziej otwarty i aktywny w sesji. Ma szansę wniknięcia nie tylko w odczucia własne ale i w odczucia tych, których oskarżał o swoje klęski. Taka wiedza przekłada się na lepsze wnioski i skutki końcowe sesji.

                        

Usuwanie napięć psychofizycznych

    

Twarz i głowa  skupia bagaż doświadczeń człowieka, jest żywą mapą, z której można odczytać cechy charakteru, przeżycia. Mózg (biologiczny komputer) zapisuje w podświadomości: wszelkie emocje, kombinacje intelektu. Tak tworzą się wewnętrzne blokady. Z czasem przekształcają się w twarde, bolesne uszy, zaciśnięte szczęki, drażliwe pod dotykiem czoło, skronie, a na głowie włos się jeży ze strachu...  boleśnie spina się kark i ramiona, jako nagromadzone uczucie żalu. Złość, zazdrość, upór, poczucie winy mają swoje siedliska na twarzy.  W Ośrodku Naturoterapii Istnienie można skorzystać z autorskiej metody „Uwalniania blokad reaktywnych z głowy i twarzy”, które polega na harmonizowaniu energii jamy brzusznej ze splotem słonecznym, następnie wyrównanie jej z energią serca i gardła i dopiero wówczas skutecznie usuwa się złogi myślowe i emocjonalne z przestrzeni twarzy i głowy. Oczyszczone miejsca wypełnia się energią neutralną, by zabezpieczyć osobę przed nawrotem automatycznych reakcji.

1,5 godz sesja sprawia, że poddająca się jej osoba ( czasem po raz pierwszy)  uwalnia blokady reaktywne w obrębie ciała. Zyskuje też świadomość,  jak skutecznie pozbywać się poczucia: winy, żalu, krzywdy.  

Skuteczność metody została potwierdzona badaniami biofeedbackiem w  Instytucie Psychoneuroterapii w Poznaniu.

                                                     

 Regres 

                              

Stan pogłębionego relaksu, przy zachowaniu świadomości uczestnika sesji to metoda, której hołduję od lat praktykując regres. To zestaw skojarzonego uwalniania blokad myślowych i emocjonalnych, odpowiedzialnych za psychiczne huśtawki, obniżony nastrój. Różnorodność technik relaksacyjnych pozwala na wybór najlepszej dla konkretnej osoby. Kolejne etapy sesji np. regres wiekowy, reinkarnacyjny wywoływany przez pozytywne bodźce prowadzi do uwolnienia blokad, zmiany reakcji, eliminację agresji, drażliwości, nieśmiałości. Wzmacnia się potencjał osobisty człowieka.  

 

 

Harmonizacja z celem

 

Często komuś  wydaje się, że bardzo czegoś chce, ale, gdy zagłębić się w ideę celu, okazuje się, że osoba chce, by  ktoś inny  spełnił jej pragnienie. Żyje więc  oczekiwaniu, niespełnieniu i poczuciu utraconego czasu.

Takie przekonanie wyklucza realizację wymarzonego celu. 

Sesja nastawiona na realizację celu jest skuteczna, gdy  podejmuje ją OSOBA, zdystansowana do swojego pragnienia,  potrafiąca wydobyć z siebie siłę samodzielności i wziąć odpowiedzialność za siebie. 

Harmonizacja z celem jest niezwykle interesującym działaniem, bo pozwala na odkrywanie ukrytych dyspozycji w człowieku. W licznych przypadkach  budzi realizacyjną pewność siebie. 

        

Cena sesji: (sesja trwa 2 godz)   - 200 zł                          

                                         

 

warsztaty:

 

 

Tęczowa Terapia

 

Dlaczego Tęczowa Terapia? 

Bo w Tęczowej Terapii wykorzystuje się 12 barwnych drgań tęczy. 12 kolorów tęczy można zaobserwować, gdy to zjawisko ogląda się z pułapu chmur.  Rytm życia na Ziemi wyznacza dwunastka. Posługujemy się od wieków dwunastkowym kalendarzem i takim zegarem. Jeśli funkcjonujemy w takim porządku rzeczy – to warto go poznać i respektować.

Tęczowa Terapia dostarcza wiedzy i praktycznych wskazań m. in. 

  

- jak wspierać ład  w swoim ciele fizycznym, w przejawie emocji i myśli        

 - jak rozpoznawać  swoje możliwości i niedostatki     

- jak  neutralizować destrukcyjne emocje  

- jak odzyskać samodzielność              

- jak uruchomić umiejętność poruszania się w trudnych sytuacjach

- jak barwnymi drganiami wspierać kręgosłup

 

Informacje i zapisy: tel.509 766 074. ankadab@interia.pl

 

 

Obudź iskrę  talentu  w sobie

 

Każdy nosi w sobie jakiś talent.   Jednym  łatwo przychodzi prezentowanie predyspozycji. Inni  nie potrafią ujawniać swoich atutów, gdy nie sprzyjają  im życiowe okoliczności.

„ Obudź iskrę talentu w sobie”

 Warsztat 1-2 dniowy , 8-16 godz. dla grupy 10 – 12osób

to  wykłady –pogadanki, przypominające pradawną  wiedzę,  prezentujące także współczesne odkrycia naukowców, pasjonujących  się ludzką naturą . 

Praktyczne zajęcia  przeznaczone na pokaz i ćwiczenia m. in:

Jak znaleźć oparcie w sobie? 

Jak rozczytać  ukryte  w sobie zdolności?

Jak wzbudzić w sobie centrum woli? 

 

lnformacje i zapisy Anna Dąbrowska, tel: 509 766 074 ,

 e-mal: ankadab@interia.pl

sesje i warsztaty