Anna Dąbrowska ponad 20 lat zajmuje się tematyką „Ponad zwyczajnym myśleniem”. Skłonił ją do tego CZŁOWIEK. Jego reakcje, emocje, motywacje zachowań. Pracując w działach społecznych  kilku redakcji jako dziennikarka zajmowała się  ludźmi z przeróżnymi problemami, trudnymi relacjami międzyludzkimi. Jednocześnie spotykała wielu wyjątkowych specjalistów, którzy poszerzali jej wiedzę o człowieku i jego uwarunkowaniach w wyrażaniu siebie. Pomagali jej  w rozeznawaniu: Dlaczego człowiek cierpi? Dlaczego choruje? Dlaczego nie spełnia się? Na bieżąco interesuje się odkryciami i doświadczeniami z zakresu medycyny i psychologii. 

Uczestniczyła w wielu krajowych i zagranicznych warsztatach rozwoju intuicji, otwierania predyspozycji, kursach hipnozy energetycznej, doskonalenia umysłu jako uczestnik i jako wykładowca. Poznała różnorodne techniki, umożliwiające życiowe spełnienie bez zmagań i walki. Jest przekonana, że uzyskana wiedza i doświadczenie są warte przekazania potrzebującym.

W sesjach indywidualnych i zespolonych  w Ośrodku „Istnienie” wykorzystuje m. in metody z zakresu Totalnej Biologii, Konstelacji Rodzinnych, Regresu, Harmonizacji z celem, autorskiej metody Odpinania napięć reaktywnych z głowy i twarzy. Tęczowej terapii, czyli wykorzystywania barw i dźwięków w harmonizowaniu wewnętrznym osoby. 

Ewa Biel -  trenerka medytacji i relaksacji, bioenergoterapeutka, hipnoterapeutka, biomasażystka (masaż Peloha). Dzieli się doświadczeniem, że prawda o nas samych i świecie znajduje się w Ciszy, poza wszelkimi teoriami i słowami. Przeniesienie uwagi z umysłu na przestrzeń Ciszy uzdrawia nas, napełnia spokojem i radością, umożliwia dotarcie do kresu poszukiwań i doświadczenie naszej pierwotnej natury. 

Prowadzi sesje indywidualne i warsztaty. W ich trakcie  wspiera  proces transformacji: od ograniczeń do wolności, od wyparcia do przyzwolenia, od chaosu do spokoju, od przeszłości do teraźniejszości.

Podczas pracy kieruje się intuicją, którą łączy z metodą: uzdrawiania przeszłości energią serca, pracy z oddechem, pracy z przekonaniami i wglądu w siebie. 

Jej pasją jest fotografowanie przyrody i malowanie www.ewabielart.mywebzz.com

Ośrodek Naturoterapii Istnienie położony  jest wśród  warmińskich lasów w dwuhektarowym ogrodzie, nad którym górują dwa 100 letnie świerki. 

 

Magiczny ogród powstawał przez wiele lat i zachwyca wielością gatunków drzew, kwiatów, ptaków i owadów.

 

Stworzyłyśmy Istnienie z myślą o osobach, które na co dzień nie radzą sobie z emocjami, ze stresem, natłokiem myśli. To miejsce jest także dla osób, które mają potrzebę uwolnić się od ograniczających przekonań, uzdrowić przeszłość, czy takich, chcą doświadczyć pierwotnej natury Istnienia. Jeżeli potrzebujesz zrelaksować się, wyciszyć umysł, czy zwyczajnie pobyć wśród piękna Natury – zapraszamy. Jeżeli potrzebujesz Ciszy, śpiewu ptaków, dotyku drzew i zapachów kwiatów – zapraszamy.

Prowadzimy sesje indywidualne (w których się specjalizujemy), spotkania i warsztaty. Możesz także u nas poddać się masażom.

 

Mamy wieloletnie doświadczenie. Wszystko o czym mówimy i co  proponujemy sprawdzałyśmy w praktyce. 

Zapewniamy komfort pracy, domową atmosferę, latem uroki naszego ogrodu, a zimą możliwość przytulenia się do ciepłych pieców i piękne widoki za oknem.

Jeżeli nie chcesz brać udziału w żadnych sesjach, a chcesz się wyciszyć, odpocząć od zgiełku cywilizacji, pobyć ze sobą – Zwyczajnie być – skontaktuj się z nami.

 

Istnienie jest ośrodkiem kameralnym, dlatego zapraszamy do nas pojedynczo.  Jest to możliwość na pobycie ze sobą, wsłuchanie się w siebie i wyciszenie. 

 

W Istnieniu możesz także obejrzeć galerię obrazów inspirowanych Naturą Kasi Niemczak.

 

WAŻNA INFORMACJA: Każda osoba, która uczestniczy w sesjach i zajęciach, prowadzonych w naszym Ośrodku robi to na własną odpowiedzialność. Nie pracujemy z osobami, które leczą się psychiatrycznie, są pod wpływem środków odurzających lub alkoholu. Osoby zgłaszające się do nas, a pozostające pod opieką lekarza, prosimy o skonsultowanie z nim uczestnictwa w zajęciach przez nas prowadzonych. 

Żadna forma oferowanych przez Ośrodek "Istnienie" terapii nie  zastępuje leczenia.

Katarzyna Niemczak dyplomowana bioenergoterapeutka, posiada państwowe uprawnienia do wykonywania zawodu. Poznała wiele metod fizycznego i energetycznego oddziaływania na ciało min. akupresurę, masaż Peloha, metodę  Zdenka Domancica.  Odbyła pełne przeszkolenie bioenergoterapeutyczne u Jerzego Strączyńskiego.  

W Ośrodku wykonuje zabiegi bioenergoterapii klasycznej i  metodą Zdenka Domancica,  akupresurę stóp i masaż Peloha.

Umiejętność postrzegania energii i jej  przejawów w otaczającym świecie wykorzystuje także podczas malowania obrazów. 

Jest wielką miłośniczką zwierząt. Podąża ścieżkami Życia, szukając natchnienia w otaczającym świecie przyrody. Szczególną radość i satysfakcję sprawia jej malowanie ptaków, portretów psów, kotów i koni oraz obrazów rustykalnych o tematyce wiejskiej. Od niedawna maluje także portrety kobiet ze zwierzętami mocy. 

zobacz na: www.portretyzwierzat.wordpress.com 

Zespół Istnienia:

Grażyna Wolna

siedlisko na sprzedażwww.siedliskoruszajny.mywebzz.com