Jest takie miejsce, gdzie wszystko się splata

człowiek, ziemia, niebo i wiatr

jest takie miejsce, gdzie słychać śpiew kwiatów,

gdzie wita światła blask.

Jest takie miejsce, gdzie lipa się śmieje,

gdy włosy jej potarga wiatr,

a każdy krok w zielonym mchu

zostawia jedności ślad.

Jest takie miejsce, gdzie serca głos

dźwięczy niczym dzwon,

gdzie człowiek, ziemia, niebo, wiatr

wydają jeden ton.

Jest takie miejsce, gdzie życia smak

napełnia każdą myśl

i jesteś wolny tak jak wiatr

przestajesz szukać, dążyć...

….zaczynasz być.  (EB)

zespół Istnienia

Anna Dąbrowska - przez wiele lat pracowała jako dziennikarz. Uczestniczyła w wielu warsztatach rozwoju intuicji, uruchamiania predyspozycji, kursach doskonalenia umysłu jako uczestnik i jako wykładowca. Poznała różnorodne techniki, umożliwiające życiowe spełnienie, uzyskanie zdrowia psychicznego i zgody z drugim człowiekiem. 

Prowadzi sesje konstelacji rodzinnych. Jest autorką nowatorskiej metody odnowy energetycznej, w której wykorzystuje swoją umiejętność intuicyjnego wglądu w świat energii subtelnych, co pomaga jej docierać do przyczyn problemów z jakimi zgłaszają się klienci i je skutecznie neutralizować. Prowadzi także warsztaty dla kobiet "Obudź w sobie iskrę talentu"i "Tęczową terapię". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewa Biel  -  nauczycielka świadomego życia, trenerka medytacji i relaksacji, bioenergoterapeutka, hipnoterapeutka. Dzieli się doświadczeniem, że prawda o nas samych i świecie znajduje się w Ciszy, poza wszelkimi teoriami i słowami. Przeniesienie uwagi z umysłu na przestrzeń Ciszy uzdrawia nas, napełnia spokojem i radością, umożliwia dotarcie do kresu poszukiwań i doświadczenie naszej pierwotnej natury. 

Prowadzi sesje indywidualne i warsztaty. W ich trakcie  wspiera  proces transformacji: od ograniczeń do wolności, od wyparcia do przyzwolenia, od chaosu do spokoju, od przeszłości do teraźniejszości.

Podczas pracy kieruje się intuicją, którą łączy z metodą: uzdrawiania przeszłości energią serca, pracy z oddechem, pracy z przekonaniami i wglądu w siebie.  

Z zamiłowania fotografuje  (galeria zdjęć) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Niemczak - bioenergoterapeutka. Pracuje m.in. metodą Zdenka Domancica, przeszła także pełne szkolenie bioenergoterapeutyczne u Jerzego Strączyńskiego, uzyskała państwowe uprawnienia do wykonywania zawodu bioenergeterapeuty. W Ośrodku wykonuje zabiegi bioenergoterapeutyczne, akupresurę stóp, masaż Peloha, świecowanie uszu. Z wykształcenia i zamiłowania ogrodnik. Od 15 lat zajmuje się uprawami ekologicznymi. Jej pasją jest malowanie portretów zwierząt i obrazów rustykalnych, które można obejrzeć na www.portretyzwierzat.wordpress.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grażyna Wolna - z wykształcenia ekonomistka, pracowała w Katedrze Finansów Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i Uniwersytecie Gdańskim. Od wielu lat jej pasją jest zielarstwo. Dyplomowana masażystka Lomi-Lomi.W Ośrodku Istnienie wykonuje masaż Lomi-Lomi i masaż miodem w tradycji tybetańskiej. 

przestrzeń zmiany

 

Ośrodek Naturoterapii Istnienie położony  jest wśród  warmińskich lasów w dwuhektarowym ogrodzie, nad którym górują dwa 100 letnie świerki. 

 

Magiczny ogród powstawał przez wiele lat i zachwyca wielością gatunków drzew, kwiatów, ptaków i owadów.

(ogród Istnienia) 

 

Istnienie powstało z myślą o osobach, które na co dzień nie radzą sobie z emocjami, stresem, natłokiem myśli. To miejsce jest także dla osób, które chcą uwolnić się od ograniczających przekonań, uzdrowić przeszłość, czy osób pragnących doświadczyć pierwotnej natury Istnienia. Jeżeli potrzebujesz zrelaksować się, wyciszyć umysł, czy zwyczajnie pobyć wśród piękna Natury – zapraszamy. Jeżeli potrzebujesz Ciszy, śpiewu ptaków, dotyku drzew i zapachów kwiatów – zapraszamy.

 

Specjalizujemy się w sesjach indywidualnych   i warsztatach, prowadzonych przez Annę Dąbrowską i Ewę Biel. Można także u nas skorzystać z zabiegów bioenergoterapii i akupresury, wykonywanych przez Kasię Niemczak  i poddać  się masażom  robionych przez Grażynę Wolną. 

Proponujemy także jedno lub dwudniowe sesje indywidualne: weekend w Istnieniu 

Mamy wieloletnie doświadczenie. Wszystko o czym mówimy i co proponujemy sprawdzałyśmy w praktyce. 

 

Zapewniamy komfort pracy, domową atmosferę, latem uroki naszego ogrodu, a zimą możliwość przytulenia się do ciepłych pieców i piękne widoki za oknem.

Jeżeli nie chcesz brać udziału w żadnych sesjach, a chcesz się wyciszyć, odpocząć od zgiełku cywilizacji, pobyć ze sobą – Zwyczajnie być – skontaktuj się z nami.

 

Istnienie jest ośrodkiem kameralnym, dlatego zapraszamy do nas pojedynczo.  Daje to możliwość wsłuchania się w siebie i wyciszenia. 

 

W Istnieniu możesz także obejrzeć galerię obrazów inspirowanych Naturą, Kasi Niemczak.

 

WAŻNA INFORMACJA: Każda osoba, która uczestniczy w sesjach i zajęciach, prowadzonych w naszym Ośrodku robi to na własną odpowiedzialność. Nie pracujemy z osobami, które leczą się psychiatrycznie, są pod wpływem środków odurzających lub alkoholu. Osoby zgłaszające się do nas, a pozostające pod opieką lekarza, prosimy o skonsultowanie z nim uczestnictwa w zajęciach przez nas prowadzonych.  

Żadna forma oferowanych przez Ośrodek "Istnienie" zajęć nie  zastępuje leczenia.

 

 

KONTAKT