Jest takie miejsce, gdzie wszystko się splata

człowiek, ziemia, niebo i wiatr

jest takie miejsce, gdzie słychać śpiew kwiatów,

gdzie wita światła blask.

Jest takie miejsce, gdzie lipa się śmieje,

gdy włosy jej potarga wiatr,

a każdy krok w zielonym mchu

zostawia jedności ślad.

Jest takie miejsce, gdzie serca głos

dźwięczy niczym dzwon,

gdzie człowiek, ziemia, niebo, wiatr

wydają jeden ton.

Jest takie miejsce, gdzie życia smak

napełnia każdą myśl

i jesteś wolny tak jak wiatr

przestajesz szukać, dążyć...

….zaczynasz być.

zespół Istnienia

Anna Dąbrowska - przez wiele lat pracowała jako dziennikarz. Uczestniczyła w wielu warsztatach rozwoju intuicji, uruchamiania predyspozycji, kursach doskonalenia umysłu jako uczestnik i jako wykładowca. Poznała różnorodne techniki, umożliwiające życiowe spełnienie, uzyskanie zdrowia psychicznego i zgody z drugim człowiekiem. 

Prowadzi sesje konstelacji rodzinnych. Jest autorką nowatorskiej metody odnowy energetycznej, w której wykorzystuje swoją umiejętność intuicyjnego wglądu w świat energii subtelnych, co pomaga jej docierać do przyczyn problemów z jakimi zgłaszają się klienci i je skutecznie neutralizować. Prowadzi także warsztaty dla kobiet "Dojrzałość może być młoda" i "Tęczową terapię". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewa Biel  - od ponad 20 lat zajmuje się szeroko pojętym rozwojem  i naturoterapią.  Posiada państwowe uprawnienia do wykonywania  regresu, relaksacji i medytacji. Jest dyplomowaną bioenergoterapeutką.  

W trakcie sesji indywidualnych i warsztatów wspiera  zachodzący w uczestnikach tych spotkań proces transformacji: od ograniczeń do wolności, od wyparcia do przyzwolenia, od chaosu do spokoju, od przeszłości do obecności w tu i teraz. 

Podczas pracy kieruje się intuicją, doświadczeniem, które łączy z metodą: uzdrawiania przeszłości energią serca, pracy z oddechem,  pracy z przekonaniami i wglądu w siebie.

 

Prowadzi sesje, spotkania  i warsztaty:  Obecność w tu i teraz oraz sesje: Uzdrawianie przeszłości. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Niemczak - bioenergoterapeutka. Pracuje m.in. metodą Zdenka Domancica, przeszła także pełne szkolenie bioenergoterapeutyczne u Jerzego Strączyńskiego, uzyskała państwowe uprawnienia do wykonywania zawodu bioenergeterapeuty. W Ośrodku wykonuje zabiegi bioenergoterapeutyczne, akupresurę stóp, masaż Peloha, świecowanie uszu. Z wykształcenia i zamiłowania ogrodnik. Od 15 lat zajmuje się uprawami ekologicznymi. Jej pasją jest malowanie portretów zwierząt i obrazów rustykalnych, które można obejrzeć na www.portretyzwierzat.wordpress.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grażyna Wolna - z wykształcenia ekonomistka, pracowała w Katedrze Finansów Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i Uniwersytecie Gdańskim. Od wielu lat jej pasją jest zielarstwo. Dyplomowana masażystka Lomi-Lomi.W Ośrodku Istnienie wykonuje masaż Lomi-Lomi i masaż miodem w tradycji tybetańskiej. 

przestrzeń zmiany

 

Ośrodek Naturoterapii Istnienie położony  jest wśród  warmińskich lasów w dwuhektarowym ogrodzie, nad którym górują dwa 100 letnie świerki. 

 

Magiczny ogród powstawał przez wiele lat i zachwyca wielością gatunków drzew, kwiatów, ptaków i owadów.

 

To przestrzeń stworzona dla naturoterapii - głębokiego odprężenia, wypoczynku i spokoju.

 

Ośrodek Istnienie - to miejsce stworzone z myślą o osobach: nieradzących sobie z emocjami i stresem, mających potrzebę rozpoznania swojej rzeczywistej natury, a także pragnących uwolnić się od ograniczających przekonań i wzorców lub najzwyczajniej  zrelaksować się  podczas proponowanych przez nas masaży.     

 

To miejsce dla wszystkich, którzy potrzebują bliskości z sobą i naturą. 

 

Gwarantujemy profesjonalnych trenerów, spokój, komfort pracy, domową atmosferę i piękne otoczenie.

 

Specjalizujemy się w indywidualnej pracy z osobami potrzebującymi wsparcia.

 

Większość sesji  prowadzonych jest przez duet trenerski, co zwiększa ich skuteczność.

 

 

WAŻNA INFORMACJA: Każda osoba, która uczestniczy w sesjach i zajęciach, prowadzonych w naszym Ośrodku robi to na własną odpowiedzialność. Nie pracujemy z osobami, które leczą się psychiatrycznie, są pod wpływem środków odurzających lub alkoholu. Osoby zgłaszające się do nas, a pozostające pod opieką lekarza, prosimy o skonsultowanie z nim uczestnictwa w zajęciach przez nas prowadzonych. 

Żadna forma oferowanych przez Ośrodek "Istnienie" terapii nie  zastępuje leczenia.