WEEKEND W OŚRODKU "ISTNIENIE"

Zapraszamy do spędzenia wyjątkowego weekendu w Ośrodku Istnienie.  Mogą być to także dwa dowolne dni w tygodniu, podczas których nasi goście uczestniczą w sesjach indywidualnych prowadzonych przez dwie trenerki: Annę Dąbrowską i Ewę Biel.

Pracujemy  od 6 do 8 godzin dziennie. 

 

Podczas sesji  łączymy  metody:

KONSTELACJE RODZINNE, PRACA Z PRZEKONANIAMI I WZORCAMI RODOWYMI, REGRES WIEKOWY, RELAKSACJE, ODNOWA ENERGETYCZNA, PRAKTYKA UWAŻNOŚCI,  PRZEKROCZENIE UMYSŁU.

 

Kolejną propozycją jaką mamy dla naszych gości jest spędzenie jednego dnia w  Ośrodku Istnienie. Zajęcia jak wyżej lub według potrzeb osoby zgłaszajacej się do nas. 

Pracujemy 6 - 8 godz.

 

Informacje i zgłoszenia pod numerem telefonu: 506 149 996 i 509 766 074

WAŻNA INFORMACJA: Każda osoba, która uczestniczy w sesjach i zajęciach, prowadzonych w naszym Ośrodku robi to na własną odpowiedzialność. Nie pracujemy z osobami, które leczą się psychiatrycznie, są pod wpływem środków odurzających lub alkoholu. Osoby zgłaszające się do nas, a pozostające pod opieką lekarza, prosimy o skonsultowanie z nim uczestnictwa w zajęciach przez nas prowadzonych. Żadna forma oferowanych  przez Ośrodek "Istnienie" terapii, nie zastępuje leczenia.